Gizlilik Sözleşmesi

sosyalanket.com'da ziyaretçilerimizin, kayıtlı kullanıcılarımızın ve ortaklarımızın gizliliği bizim için çok önemlidir. Sosyal Anket ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerine saygı göstermektedir. Bütün kişisel bilgi ve veriler gizlilikle saklanıp korunmakta, sadece hizmetlerimizin geliştirilmesi, sitemizdeki reklam yerlerinin satılması, kendi istatistiklerimiz ya da araştırmalarımız için kullanılmaktadır.
Hizmet kalitemizi arttırmak için Google Analytics ve Google Adwords aracılığı ile kullanıcılarımızın aktivitelerini takip ediyoruz. Bu sistemler bize sadece istatiksel bilgiler sağlamakta, ziyaretçilerin kimliği hakkında herhangi bir bilgi içermemektedirler.
Şirketimiz ziyaretçi, kayıtlı kullanıcı ve ortakların kişisel bilgilerini hiç bir zaman ve hiçbir şekilde üçüncü kişilere satmamaktadır. İstatistiki verileri ancak ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kimliğinin ortaya çıkarmama koşulu ile üçüncü kişilerle paylaşırız.
Verilerin saklanması ve işlenmesi çalışmaları, tamamen ve tek başına Sosyal Anket tarafından yapılmaktadır.
Resmi devlet kurumları, ilgili yasal prosedürler çerçevesinde söz konusu kişisel bilgileri talep ederlerse, Sosyal Anket kanunen bu bilgileri sağlamak zorundadır. Şirketimiz bunu yapacak bütün teknik şartlara sahiptir ve gerektiği takdirde yasal yükümlülüklerini yerine getirecektir.

Sosyal Medya:

Takip etmeniz önerilen kişiler